30.septembrini saab taotleda poolaastakonkursi, A.Le Coq’i, Tarmeteci, Sampo Panga stipendiume

30. septembrini võetakse vastu taotlusi sügis-talviste kultuuriprojektide läbiviimiseks ja isikute loomingulise tegevuse toetamiseks kirjanduse, rahvakultuuri, heli- ja näitekunsti, kujutava ja rakenduskunsti, teaduse, hariduse ja spordi vallas.

Stipendiumifond on 750 000 krooni ja konkurssi rahastab Tartu linn.

30.septembriks oodatakse taotlusi Tartu ja Võrumaa Kutsehariduskeskuste õpilastelt Tarmeteci ja A.Le Coqi stipendiumitele.

Tarmeteci stipendiumi saavad taotleda Kutsehariduskeskuse mehaanika ja metallitöö eriala õpilased (keevitaja, lukksepp, metallipingitööline, treial) ja Maaülikooli tehnikateaduskonna üliõpilased. Taotletava stipendiumi suurus õppeaastaks on 15 000 -20 000 krooni.

A.Le Coq-i stipendiumi saavad taotleda mehhatroonika, elektriku, lukksepa või infotehnoloogiasüsteemide (töö automaatjuhtimisega tööpinkidega) erialade õpilased. Ühe stipendiumi suurus õppeaastaks 40 000 krooni. Vanemuise fondi stipendiumeid saavad taotleda Vanemuise teatri tehnilised– ja loomingulised töötajad. Taotluste esitamise tähtajad kahel korral aastas, 30.märts ja 30.september.

Sampo Panga stipendiumile saavad kandideerida kuni 40.aastased arst-õppejõud, kes on saanud kutse esinemiseks oma teostatud uurimisvaldkonna kõrgetasemelisel rahvusvahelisel konverentsil. Stipendium 25 000 krooni. Taotlusi saab esitada jooksvalt. Teavet Sampo stipendiumi taotlemise tingimustest saab veebiaadressidel www.kliinkum.ee