Anti üle Eesti Lennuakadeemia fondi stipendiumid

Eesti Lennuakadeemia fond on asutatud 2006.aastal eesmärgiga edendada Eesti lennundusharidust.

01.novembriks esitati Eesti Lennuakadeemia üliõpilastelt Eesti Lennuakadeemia fondi AS Estonian Air, AS Tallinna Lennujaam ja Lennuliiklusteeninduse AS stipendiumidele kokku 18 taotlust. Täname kõiki kandideerimast.

  • AS Estonian Air 500-eurose stipendiumi sai õhusõiduki juhtimise eriala üliõpilane Virko Koha.

Stipendiumikomisjoni kuulusid AS Estonian Air esindaja Jaanus Nuut, Eesti Lennuakadeemia lennukoolitusosakonna koolitusjuht Teo Krüüner, Eesti Lennuakadeemia lennupraktikat juhendavad õppejõud Anti Tappel ja Ivar Mathisen ning SA Tartu Kultuurkapital nõukogu esimees Helmer Jõgi.

  • AS Tallinna Lennujaam kaks 640-eurost stipendiumi said lennundusettevõtte juhtimise eriala üliõpilane Oliver Siitam ning side- ja navigatsioonisüsteemide käitamise eriala üliõpilane Toivo Värbu.

Stipendiumikomisjoni kuulusid AS Tallinna Lennujaam esindaja Katrin Kelder, Eesti Lennuakadeemia esindaja Signe Vanker ning Eesti Lennuakadeemia rektor ja fondi nõukogu esimees Jaan Tamm ning Eesti Lennuakadeemia fondi nõukogu liikmed Kaie Peerna ja Koit Kaskel.

  • Lennuliiklusteeninduse AS kaks 750-eurost stipendiumi said lennuliiklusteeninduse eriala üliõpilased Triin Kuusemets ja Mariliis Õun

Stipendiumikomisjoni kuulusid Eesti Lennuakadeemia rektor ja fondi nõukogu esimees Jaan Tamm, Lennuliiklusteeninduse AS esindajad Tanel Rautits ja Ere Keering-Kont, Eesti Lennuakadeemia esindaja Anu Vare ning Eesti Lennuakadeemia fondi nõukogu liige Kaie Peerna.

 

Stipendiumid anti pidulikult üle 15.novembril Eesti Lennuakadeemias toimunud Lennundusseminaril (varasem Pühajärve lennundusseminar), mis on 16.korda toimuv lennundusettevõtete juhtivtöötajate seminari-nõupidamine.

 

Lisainfi tel 744 1500, kultuurkapital@raad.tartu.ee