Anti üle Olvi Fondi AS A.Le Coq stipendiumid

Reedel, 30.oktoobril anti üle Olvi Fondi AS A.Le Coq stipendiumid Tartu ja Võrumaa kutseharidusõppuritele.

AS A.Le Coq õllemuuseumis toimunud pidulikul koosviibimisel anti üle Olvi Fondi AS A.Le Coq 2600-eurost stipendiumid, mille pälvisid Tartu Kutsehariduskeskuse mehhatroonika eriala õpilane Riivo Rivimets ja sama eriala õpilane Aleksei Nikandrov Võrumaa Kutsehariduskeskusest. Stipendiumi anti välja juba 9. korda.

Keskpäevasele koosviibimisele olid kogunenud kutsehariduskeskuste õpilased ja õpetajad ning ettevõtte ja kultuurkapitali esindajad.

Tervitussõnad lausus ning stipendiumi loomise ajalugu ja selle andmise eesmärki tutvustas A.Le Coq administratsioonidirektor Katrin Lember. Ettevõtte sisekommunikatsioonijuht ja stipendiumikomisjoni esimees Jako Arula tegi ülevaate esitatud taotlustest ning komisjoni töökorraldusest ja valikukriteeriumidest.

Seejärel allkirjastati stipendiumi saajate ja kultuurkapitali juhataja poolt pidulikult stipendiumilepingud.

Ettevõte tänas ka stipendiumi mittesaanuid ja andis üle omapoolsed kingitused kõigile kandideerijatele.

    AS A.Le Coq stipendium on asutatud Tartu Kultuurkapitali juurde 2007.aastal Olvi Fondi poolt eesmärgiga toetada Tartu ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse mehhatroonika ja lukksepa erialade õpilasi, kes on edukad õppetöös ja leiavad edaspidi rakendust joogi- ja õlletööstuses.

     

    Lisainfo tel 744 1500, e-post kultuurkapital@raad.tartu.ee