Estonian Air’i stipendiumi saab Marina Fadeitseva

Estonian Airi stipendiaadiks sai Eesti Lennuakadeemia üliõpilane Marina Fadeitseva Pressiteade 27.08.2010

 

„Marina Fadeitseval on väga head tulemused nii lennupraktikas kui ka õppetulemustes. Tegu on asjaliku ning motiveeritud üliõpilasega, keda oleks rõõm näha Estonian Airi pilootide ridades,“ selgitasMaido Veebel. „Ühtlasi on mul rõõm tõdeda, et kõik konkursil osalenud Eesti Lennuakadeemia 4. kursuse üliõpilased on tublid ja püüdlikud, kellest saavad kindlasti väga head lennundustöötajad ning kes on eeskujuks tulevastele piloodi erialal õppijatele,“ lisas Veebel. 

Konkursi võitja väljakuulutamine ning stipendiumi üleandmine toimub Eesti Lennuakadeemia pidulikul õppeaasta avaaktusel 1.septembril. Estonian Airi poolt annab stipendiumi üle stipendiumikomisjoni esimees, Estonian Airi lennundusdirektorMaido Veebel.

 

Estonian Air toetab algaval õppeaastal stipendiumiga Eesti Lennuakadeemia õhusõiduki juhtimise eriala kolmanda kursuse üliõpilast Marina Fadeitsevat. Fadeitseva valiti välja stipendiumile kandideerinud kuue kandidaadi hulgast. Konkursil kandideerisid väga heade õppetulemustega üliõpilased.