Estonian Air’i stipendiumi saab Ott Harri Roosimaa

Estonian Airi stipendiaadiks sai Eesti Lennuakadeemia üliõpilane Ott Harri Roosimaa Pressiteade 01.09.2008

 

Estonian Air toetab algaval õppeaastal stipendiumiga Eesti Lennuakadeemia (senise Tartu Lennukolledži) õhusõiduki juhtimise eriala neljanda kursuse üliõpilast Ott Harri Roosimaad. Ott Harri Roosimaa valiti stipendiumi vääriliseks augusti alguses Estonian Airi, Tartu Lennukolledži ning SA Tartu Kultuurkapital koostöö raames väljakuulutatud konkursi tulemuste põhjal.

 

Konkursi võitja väljakuulutamine ning stipendiumi üleandmine toimub täna Eesti Lennuakadeemia pidulikul õppeaasta avaaktusel. Estonian Airi poolt annab stipendiumi üle stipendiumikomisjoni esimees, Estonian Airi lennundusdirektor Maido Veebel.

 

„Ott Harri Roosimaal on väga head tulemused nii lennupraktikas kui ka õppetulemustes. Tegu on asjaliku ning motiveeritud üliõpilasega, keda oleks rõõm näha Estonian Airi pilootide ridades,“ selgitas Maido Veebel. „Ühtlasi on mul rõõm tõdeda, et kõik konkursil osalenud Eesti Lennuakadeemia 4. kursuse üliõpilased on tublid ja püüdlikud, kellest saavad kindlasti väga head lennundustöötajad ning kes on eeskujuks tulevastele piloodi erialal õppijatele,“ lisas Veebel.  

 

Estonian Airi stipendiaadiks said kandideerida Eesti Lennuakadeemia 4. kursuse õpilased, kes on eeskujulikud ja tublid õppimises ning näidanud häid tulemusi lennupraktikas.