Hansapanga stipendiaadid 2005

Hansapanga stipendiumi saajad 2005.a.

 

SA Tartu Kultuurkapital korraldas koostöös Hansapangaga stipendiumikonkursi Tartu Ülikooli ja Eesti Põllumajandusülikooli üliõpilastele kel on silmapaistavad õppetulemused ja kes osalevad aktiivselt ühiskondlikus elus. Stipendiumit võisid taotleda täiskoormusega bakalaureuseõppe üliõpilased alates kolmandast semestrist. Konkursile laekus 39 stipendiumitaotlust.

15 000-kroonised stipendiumid määrati Tartu Ülikoolist Andre Lipand ja Aigar Vaigu (füüsika), Oleg Košik (matemaatika), Marina Panarina (bioloogia), Ragne Piir (õigusteadus). Eesti Põllumajandusülikoolist said stipendiumid Kadri Kalle (maastikukaitse ja –hooldus), Helena Trus ja Kerli Raaperi (veterinaarmeditsiin)

Konkursi komisjon töötas koosseisus Georg Aher Tartu Kultuurkapitali nõukogu liige ja Tartu LV abilinnapea, Oksana Tolmatšova Hansapanga Lõuna-Eesti regiooni müügi- ja teenindusjuht, Tartu Ülikooli esindaja Eda Aitsen õppe- ja üliõpilasosakonnast ja EPMÜ õppeprorektor Hardi Tullus.

Stipendiumide üleandmine ja stipendiumilepingute sõlmimine toimub neljapäeval, 1.detsembril 2005.a. kell 13-14.30 Hansapanga Tartu Barclay kontoris.