Hansapanga stipendiumikonkursid 2008.aastal

Hansapanga majandusstipendiumile võetakse taotlusi vastu 30. septembrini 2008.

Stipendiumi saavad taotleda Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, matemaatika-informaatika  (matemaatika ja matemaatilise statistika eriala), ja sotsiaalteaduskonna  täiskoormusega bakalaureuseõppe üliõpilased, kel on täidetud õppemaht 40AP ja kaalutud keskmine hinne üle 4,0 ning kes on ühiskondlikus tegevuses aktiivsed üliõpilased. Stipendiumifond  on 100 000 krooni, mis jaguneb viieks 20 000 krooni suuruseks stipendiumiks. Taotlus esitada Tartu Kultuurkapitali kodulehekülje kaudu nimelise stipendiumi ankeedil koos lisadega:

·        väljavõte õppetulemustest koos kaalutud keskmise hindega;

·        CV;

·        õppejõu soovituskiri (soovituslik);

·        essee 1,5-2 A4 lehekülge, 600-800 sõna „Minu panus Eesti majandusse”.

Hansapanga IT stipendiumile võetakse taotlusi vastu 30. septembrini  2008.

Kaks 20 000 kroonist stipendiumi antakse matemaatika-informaatika teaduskonna informaatika, infotehnoloogia või loodus- ja tehnoloogiateaduskonna arvutitehnika eriala bakalaureuseõppe tudengitele, kel on täidetud õppemaht vähemalt 40AP ja kaalutud keskmine hinne üle 4,0. Stipendiumi saamiseks esitada taotlus  Tartu Kultuurkapitali kodulehekülje kaudu nimelise stipendiumi ankeedil koos lisadega: 

·        väljavõte õppetulemustest koos kaalutud keskmise hindega;

·        CV;

·        õppejõu soovituskiri (soovituslik);

·        ingliskeelne essee 1,5-2 A4 lehekülge, 600-800 sõna „How information technology shapes the future” (Kuidas infotehnoloogia tulevikku kujundab?“).

 Stipendiumite statuudid:

http://www.kultuurkapital.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=60