Heategevuslikud jõulukaardid müügis. Avatud ka heategevustelefonid

 

 
Ostes Kultuurkapitali jõulukaarte või helistades heategevustelefonile panustad haritud noortesse
 
Tartu Kultuurkapital jätkab ka käesoleval aastal jõulukaartide müüki ja avatud on heategevustelefonid,  mille eesmärgiks on panustada haritud noortesse. 

Eestil ei ole olulist maavara. Meil on aga peavara andekad ja haritud inimesed. Hoolime Eesti tulevikust ja panustame haritud noortesse!

Helistades 9007300- annetad 100 krooni ja 9007350 – annetad 50 krooni.

Kaardid leiate menüüakna “Jõulukaardipood” alt, kuhu peale valiku tegemist on võimalik sisestada oma ostusoov. Ühe kaardi hind on 10 krooni. Jõulukaartide tellimus täidetakse kiiresti, Eesti Post toob tellitud kaardid juba järgmiseks päevaks tellijale kätte. Vajadusel saame lasta kaartidesse trükkida tekstid.  Kaarte saab tellida ka telefoni teel: 744 1500.

Kaardid on joonistatud Tartu Kunstigümnaasiumi õpilaste ja Tartu Vaimse Tervise hooldekeskuse isikute poolt. Kaardid on kaetud kullase või hõbedase ületrükiga. Mõned näited kaartidest:

       

 Otselink kaardipoodi:

http://www.kultuurkapital.ee/index.php?option=com_phpshop&page=shop.browse&category_id=1&option=com_phpshop&Itemid=103

Eelmiste aastate müügitulust saadud rahaga on  toetatud noorsportlasi, noori muusikuid (tshelliste, pianiste), noori kunstnikke, ülikooliõpinguid jpm. Järgmised konkursid noortele on jaanuaris 2010.a.

Heategevuslikud postkaardid on veel müügis järgmistes postkontorites:

Rakvere postkontor, Pärnu postkontor, Viljandi postkontor, Haapsalu postkontor, Tallinna postkontor, Kristiine postkontor, Ärikienditeenindus Pallasti 28 Tallinn, Räni postkontor Tartu Lõunakeskuses ja Tartu Kesklinna kaardiletis.