Jõulukaardid müügis ja töötab heategevustelefon andekate laste toetuseks

Tellides jõulukaardid Kultuurkapitalist või helistades heategevustelefonile panustad noorte haridusse

Tartu Kultuurkapital jätkab ka käesoleval aastal jõulukaardimüügi ning heategevustelefonidega, mille eesmärgiks on panustada noorte haridusteesse.

Kaardid leiate meie e-post viite „JÕULUKAARDID – Chrismas Cards e-pood“ alt, kust võimalik valida meelepärased kaardid välja ning mõne lihtsa liigutusega tellimus teele saata.
Kaartide hinnad jäävad vahemikku 0.64 kuni 0.90 eurot. Soovi korral trükime lisatasu eest kaartidesse sisse ka tekstid. Jõulukaartide tellimus täidetakse kiiresti: Eesti Post toob tellitud kaardid juba järgmiseks päevaks teile kätte!
Kaarte saab tellida ka telefoni teel: 744 1500 või 50 49 654.

      Kaart 'Tartu jõuluaeg värviline'   Jõulukuusk värviliste pilvedega           Kaart "Jõulukroon"

Kaardid on joonistatud Tartu Kunstigümnaasiumi õpilaste ja Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskuse isikute poolt. Kaardid on kaetud kullase või hõbedase ületrükiga.

Eelmiste aastate müügitulust saadud rahaga on toetatud noorsportlasi, noori muusikuid (tshelliste, pianiste), noori kunstnikke, ülikooliõpinguid jpm.

Helistades numbrile 9007300 annetad 5 eurot.Eestil ei ole olulist maavara. Meil on aga vaimuvara andekad ja haritud inimesed. Hoolime Eesti tulevikust ja panustame haritud noortesse