Kultuurkapitalis müügil ilusad jõulukaardid

 

Ostes Kultuurkapitali jõulukaarte või helistades heategevustelefonile panustad noortesse
  
Tartu Kultuurkapital jätkab ka käesoleval aastal jõulukaartide müüki ja avatud on heategevustelefonid,  mille eesmärgiks on panustada  noorte haridusse.  
  
Kaardid leiate menüüakna “Jõulukaardipood” alt, kuhu peale valiku tegemist on võimalik sisestada oma ostusoov. Kaartide hinnad on 5-14 krooni. Jõulukaartide tellimus täidetakse kiiresti. Eesti Post toob tellitud kaardid juba järgmiseks päevaks tellijale kätte. Vajadusel saame lasta kaartidesse sisse trükkida tekstid.  Kaarte saab tellida ka telefoni teel: 744 1500 või 504 9654.

Kaardid on joonistatud Tartu Kunstigümnaasiumi õpilaste ja Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskuse isikute poolt. Kaardid on kaetud kullase või hõbedase ületrükiga.

     Kaart 'Tartu jõuluaeg värviline'  Kaart 'Rahulikke jõule' 

Eelmiste aastate müügitulust saadud rahaga on  toetatud noorsportlasi, noori muusikuid (tshelliste, pianiste), noori kunstnikke, ülikooliõpinguid jpm. Järgmised konkursid noortele on jaanuaris 2011.a.

Helistades 9007300- annetad 100 krooni ja 9007350 – annetad 50 krooni.

 

Eestil ei ole olulist maavara. Meil on aga peavara andekad ja haritud inimesed. Hoolime Eesti tulevikust ja panustame haritud noortesse!