Küüni tänava ja Kaubahoovi pargi ideekonkurss

 Küüni tänava ja Kaubahoovi pargi ideekonkurss

Märtsi keskpaigani kestva ideekonkursi abil leitakse linna ühele käidavamaile tänavale ning selle kõrval asuvale pargile kaasaegne kujunduslahendus.

Ideekonkurss hõlmab tervet Küüni tänavat alates Raekoja platsist kuni Riia tänavani ning Poe tänavast Kaubamajani ulatuvat Kaubahoovi parki. Konkursil osalejad peavad arvestama, et Raekoja plats, Rüütli tänav ja Küüni tänav moodustaksid tervikliku lahenduse.

Sobiv koht tuleb ideekavandis leida ka vanalinna maketile, kohtumiskohale, purskkaevule ning avalikult kasutatavale tualetile. Arvestada tuleb muinsuskaitse eritingimuste ja projekteerimistingimustega.

Konkursi preemiafond on 330 000 krooni, millest peaauhind saab 100 000 krooni, lisaks antakse välja kuni kolm 30 000 kroonist ostupreemiat.

Konkursitööde esitamise tähtaeg on 13. märtsil kell 17.00. Ideekonkursi tingimused ja alusmaterjalid on saadaval elektroonsel kujul CD-l Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakonna sekretärilt aadressil Raekoja plats 3, II korrus, tuba 206 ja Tartu linna kodulehel aadressil
http://www.tartu.ee/?lang_id=1&menu_id=2&page_id=3566.