Neinar Seli sihtkapitali stipendiumid

Enim silmapaistnud sportliku perekonna stipendiumi sai perekond Tolmoff.  Perekond on spordi valdkonnas silma paistnud juba aastaid. Tütar Kati Tolmoff on edukas sulgpallur ja jõudnud 2006.aastal viiel korral maailmakarika etapil poodiumile.Tütar Liina Tolmoff tegutseb spordiseltsis Tartu Kalev sulgpallitreenerina. Tütar Tiina TOlmoff on edukas iluvõimlemises ja praegu võimlemisklubis Janika treener. Kasupoeg on aktiivne judoklubi Do tegevuses. Perekonna stipendium 10 000 krooni.

Spordipedagoogi stipendiumi sai Monika Haava.  Monika Haava korraldab liikumispuudega inimestele erinevaid sportimisvõimalusi. Ta jätkab ja arendab line-tantsu treeningrühma tööd liikumispuuetega inimestele, kaasates treeningutele puudega noori erinevatest koolidest. Stipendium 5 000 krooni.

Parim mees- ja naissportlane selgitati linnavalitsuse sporditeenistuse juures spordiklubide ettepanekute põhjal. Parimaks naissportlaseks tunnistati Eveli Saue. Stipendium 5000 krooni.
Parimaks meessportlaseks valiti Marko Luhamaa.  Stipendium 5000 krooni.

Spordiveterani stipendiumi saab Anatoli Sillari. Sipendium 5000 krooni

Enim tervislikke eluviise propageeriva kollektiivi stipendiumi sai Tartu Suusaklubi.

Stipendiumid anti üle 21.detsembril 2006 spordiaasta lõpuüritusel.

Komisjonis töötasid ja taotlusi vaatasid läbi Peeter Laurson, Jaanus Kriisk, Meelis Jukk, Veljo Lamp, Toomas Tein, Helmer Jõgi.