Novembri lõpuni saab Neinar Seli stipendiumile taotlusi esitada

Tartu Kultuurkapital kuulutab taas välja Neinar Seli nimelise stipendiumikonkursi. Konkursi stipendiumifond on 60 000 krooni.
 
10 000-kroonised stipendiumid määratakse parimale naissportlasele, parimale meessportlasele, parimale spordipedagoogile (treener, kehalise kasvatuse õpetaja), enim silmapaistnud sportlikule perekonnale, parimale spordiveteranile ja enim tervislikke eluviise propageerivale kollektiivile, korraldatud üritusele või üksikisikule.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb Tartu Kultuurkapitalile 30. novembriks esitada:

  • Taotlus või esildis ankeedil.

  • Stipendiumi kasutamise eesmärk, tegevuse kirjeldus, oodatav tulemus, planeeritav rahakasutus.

Eelmisel aastal määrati Neinar Seli stipendium Monika Haavale, perekond Tolmoffile, Tartu Suusaklubile, Anatoli Sillarile, Eveli Sauele ja Marko Luhamaale.

Tartu Kultuurkapitali poolt kuuluvad Neinar Seli stipendiumikonkursi komisjoni Paavo Nõgene, Hardi Tullus, Merike Kaunissaare. Neinar Seli poolt on stipendiumikonkursi taotluste hindamise komisjoni liikmeteks volitatud ja nimetatud Jaanus Kriisk, Tiia Teppan ja Veljo Lamp.

Neinar Seli nimelist stipendiumi määratakse alates 2004. aastast. Stipendiumid antakse välja kord aastas ning seda võivad taotleda nii spordiorganisatsioonid, perekonnad kui ka füüsilised isikud.