Pallas asutas sihtkapitali AHHAA toetuseks

Neljapäeval, 25. augustil 2011 kell 13.00 allkirjastasid AHHAA keskuse juht Tiiu Sild, hotelli Pallas juhataja Verni Loodmaa ning Tartu Kultuurkapitali juhataja Ülle Koppel lepingu, mille tulemusel luuakse Tartu Kultuurkapitali juurde sihtkapital toetamaks loovust ja teaduse populariseerimist Tartus, AHHAA keskuses.

“Me oleme mitmeid aastaid teinud head koostööd AHHAA keskuse inimestega, oleme vaimustunult jälginud nende püüdlusi ning sihikindlust soovitud tulemuste saavutamisel ning tahame nüüd uue sihtkapitali asutamisega anda oma toetuse teaduskeskuse töötajate arenguvõimalustesse ja uute kogemuste omandmisse. Usume, et nii anname omapoolse panuse ka Tartu kui teaduse- ja turismisihtkoha eduloosse” ütles hotell Pallas juhataja Verni Loodmaa.

Hotell Pallas sihtkapitalist määratakse stipendium teaduskeskus AHHAA töötajale, eesmärgiks enesetäiendamine kas Eestis või välismaal. Stipendium antakse üle igal aastal Teadlaste Öö raames.

Hotell Pallas partnerhotell London on asutanud omanimelise sihtkapitali Vanemuise teatri näitlejatele enesetäiendamise võimaluste loomiseks Suurbritannias, Londonis. Käeoleval aastal määrati stipendium teenekale Vanemuise näitlejale Merle Jäägerile. 

Hotell Pallas Sihtkapitali allkirjastamine toimub hotellis Pallas (Riia 4, Tartu) neljapäeval, 25. augustil kell 13.00.

Hotell Pallas sihtkapitali hakkab haldama Tartu Kultuurkapital. 

Lisainfo:
Ülle Koppel
Tartu Kultuurkapital
5049654

Verni Loodmaa
Hotell Pallas
5034722