Raamatuoksjon Tartu Hansa Rotary Klubi Koolinoorte arengufondi toetuseks

Kolmapäeval, 11. aprillil kell 17 toimub Tartu Kaubamaja aatriumis Aune Pasti raamatu „Printsi poole teel. Minu unistus Monacost“ esitlus ning heategevuslik raamatuoksjon KAFi toetuseks. Samas avatakse ka tuntud moekunstnike näitus.

Tartu Hansa rotary klubi pastpresident Aune Pasti „Printsi poole teel. Minu unistus Monacost“ on autori viies raamat. See on seiklus- ja arutlusterohke pilguheit eestlaste maailmaavastamisele, mille kõrval avastatakse sageli hoopis rohkem ka iseennast.

Aune Past ise ütleb, et raamat on meie oma „Söö, palveta, armasta“ versioon, kus sõna „palveta“ asemel võiks küll kasutada sõna „reisi“. Lugejale avaneb raamatus ka Monaco ajalugu ja tänane argielu, mille taustaks on toodud võrdlusi Eesti tuntud paikadega.

Raamatuesitlusel toimub raamatuoksjon, mille tulu läheb Tartu Koolinoorte arengufondi, andekate laste unistuste täitumiseks. Koolinoorte arengufond on Tartu Hansa Rotary  heategev fond, mis toetab lapsi nii teaduse, kunsti kui ka spordi vallas oma eesmärkide saavutamisel.

Raamatuesitlusel avatakse ka rõivanäitus “Printsi poole teel”, kus on esitletud Eesti tuntud moekunstnike looming. Näituse kuraator on Piret Kull. Näitus jääb avatuks aprilli lõpuni.