Spordiaasta lõpetamisel 17.dets antakse Kultuurkapitalist 40 000 krooni ulatuses stipendiumeid

 Tartu Kultuurkapitali allfondide stipendiumid

 
1. Raskejõustiku fondi preemiad annavad üle fondi omanik Marko Terasmaa ja Tartu Kultuurkapitali nõukogu esimees Helmer Jõgi
 
Saajad on:
 
1.  Cristina Alev – eesmärk valmistuda  2011 aasta bodyfitnessi Maailmakarika etapiks Tallinnas. Sellele eelnevad  Euroopa Meistrivõistlused, Eesti Meistrivõistlused ja karikavõistlused ning Maailmameistrivõistlused.
2. Aimar Kuusnõmm – eesmärk jõuda Juunioride maailmameistrivõistlustele jõutõstmises ja tulla maailmameistriks. 
3. Elar Kraav – Tegeleb jõutõstmisega ja on saavutanud häid tulemusi rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. Soovin kasutada stipendiumit 2011. aasta jõutõstmise maailmameistrivõistlustel osalemiseks. Oodatavaks tulemuseks on kõrge koht oma kaalukategoorias.  
 
2. Neinar Seli sihtkapitali preemiad annavad üle fondi omanik Neinar Seli ja Tartu Kultuurkapitali nõukogu esimees Helmer Jõgi
 
1. Parim perekonna preemia saab perekond Rõõm. Viieliikmeline sportliku eluviisiga pere. Pereisa Raivo tuli suusaorienteerumises vanuseklassis H45 Eesti meistriks, ema Margit oli sellel aastal Elva jooksusarja üldarvestuses NV 3. Lapsed  Rimmo orienteerumises M14 vanuseklassis Eesti meistriks ja suusaorienteerumise karikasarjas M14 klassis1.koht., Andres saavutas suusaorienteerumise karikasarjas H12 vanuseklassis 2. koha.  Birgit osaleb lasteüritustel jooks, suusatamine, jalgratas, aerutamine, orienteerumine. Terve pere tegeleb spordiga ja on ka koolinoorte orienteerumisürituste korraldamisega seotud. Väga tubli pere!!!
2. Sihtkapitali treeneri stipendiumi saab  Annelii  Jaal. Jaal on ujumistreeneri tööd teinud peaaegu 40 aastat ja ta on teinud seda kindlasti suure pühendumise ja motivatsiooniga. Tema käe alt on sirgunud väga palju hea ujumisoskusega andekaid noori ning kõik nad mäletavad ja meenutavad Annelit hea sõnaga. Oma õpilasi on ta alati innustanud ja hoidnud! Kolleegid teavad teada kui kohusetundlikku ja asjalikku treenerit, kelle poole saab arutamiseks alati pöörduda.       
3. Spordiveterani preemia saab Aino Sirkel.  Aino Sirkel  tartlanna,  kes on osalenud ainsa naisena kõikidel nelikürituse võistlustel—kui nad hakkasid toimuma neliküritustena! Tartu maratonidest osa võtnud lugematu arv kordi.
4. Tartu linna parim naissportlane Eveli Saue, rahaline preemia Neinar Seli sihtkapitalist 5000 krooni 
5. Tartu linna parim meessportlane Juhan Mettis, rahaline preemia Neinar seli sihtkapitalist 5000 krooni