Tartu HRK Koolinoorte arengu fondi stipendiumikonkurss “Tuleviku talendid”

Tartu HRK Koolinoorte arengu fondi konkurss “TULEVIKU TALENDID”  taotluste esitamise tähtajaga 01.veebruar 2013

Koolinoorte arengu fond on asutatud 2005.aastal Tartu Hansa Rotary klubi poolt sooviga aidata kaasa koolinoorte tulevikueesmärkide saavutamisele.

Stipendiumi saab taotleda 10-24 aastastele noortele, kellel on soov ja tahe omandada teadmisi, oskusi ja väärtusi, mis loovad täiendavaid eeldusi isiksuse arenguks, kel on soov õppida edasi nii Eestis kui välismaal. Stipendiumi võib taotleda muusikariistade, heli- ja audiotehnika soetamiseks, kontsertreisidest, spordivõistlustest, olümpiaadidest, näitustest, kursustest, koolitustest jms osavõtuks ja muu loomingulise tegevuse arendamiseks.

Stipendiumi võivad taotleda õpilased, nende vanemad, õpetajad, huvijuhid, treenerid, huvikoolide ja ringide juhid jt.  Stipendiumile kandideerimiseks esitada avaldus nimelise stipendiumi taotlemise ankeedil kirjeldusega senistest tulemustest ja tulevikueesmärkidest.

Stipendiumi statuut SIIT. Taotluse elektoonseks saatmiseks e-ankeet SIIT.

Stipendiumifond on 5000 eurot, millest antakse välja kümme (10) 500-eurost stipendiumi.

2012.aasta 7.detsembril korraldas Tartu Hansa Rotary klubi Tartu Peetri kirikus heategevuskontserdi “Äratund”, kus esines Jaan Tätte. Koolinoorte arengu fondi 2013.aasta stipendiumid antakse välja heategevuskontserdi piletimüügi ja kontserdil kogutud annetuste arvelt.

 

Lisainfo tel. 744 1500, e-meil kultuurkapital@raad.tartu.ee