Tartu Loomemajanduskeskuse logo ja tunnuslause konkurss

Lae alla konkursi tingimused

Tartu Loomemajanduskeskus koordineerib loomemajandusalast infot ning korraldab loomevaldkonna alustavate ettevõtete inkubatsiooniteenust.  Loomemajanduse puhul ei ole tegemist eraldiseisva kultuurivaldkonnaga, vaid eesmärgiks on siduda omavahel eri kunsti ja kultuuri alaliikide majanduslik arengupotentsiaal.
Loomemajanduskeskuse inkubaator pakub loomemajanduse valdkonnas alustavatele ettevõtjatele soodsatel tingimustel üüritavaid ruume, ettevõtlusega seotud koolitusi ja mentorprogrammi ning virtuaalse inkubaatori keskkonda, mille kaudu on inkubatsiooniteenuse saajatel võimalik oma teenuseid ja tooteid turundada.
Käesoleva konkursiga otsitakse loomemajanduskeskuse funktsioone peegeldavat logo ja tunnuslauset.

Logo ja tunnuslause konkursi tingimused:

  • logo ja tunnuslause peavad viitama loomemajanduskeskuse funktsioonidele, milleks on kultuurialase ettevõtluse toetamine, ettevõtjate  äri- ja müügioskuste arendamine ning alustavate ettevõtjate mentorite võrgustiku loomine
  • logo ja tunnuslause peavad viitama loovuse ja loomise väärtustamisele ja interdistsiplinaarsusele
  • logo on kasutatav ka tunnuslausest eraldi
  • logo peab olema kasutatav värvilise ja mustvalgena; paberil ja kangal trükituna ning veebikeskkonnas kasutatav
  • logo täisversioonis tuleb ette näha võimalus kirjutada asutuse nimi välja nii eesti kui inglise keeles (Tartu Loomemajanduskeskus, Tartu Centre for Creative Industries)
  • esitatud töö peab sisaldama nii värvilist kui mustvalget logokavandit
  • logo peab olema esitatud GIF/JPG ja PDF formaadis, konkursi võitja on kohustatud esitama logo vektorformaadis (CDR, AI või EPS)
  • konkursitööle tuleb lisada autori kontaktandmed: nimi, telefoninumber ja e-posti aadress
  • konkursi võitnud logo võetakse kasutusele loomemajanduskeskuse sümboolikana koos kõigi autoriõigustega

Konkursile saab töid esitada kuni 4. maini 2009 kell 16.00 e-posti aadressile Katriin.Fisch-Uibopuu@raad.tartu.ee või postiaadressile Raekoja plats 12, Tartu 51004, Tartu LV kultuuriosakond.

Lisainformatsioon: Katriin Fisch-Uibopuu, Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonna loomemajanduse koordinaator, tel 514 6113, Katriin.Fisch-Uibopuu@raad.tartu.ee