Vaike Uibopuu sihtkapitali konkurss tähtajaga 1.11.2011

Vaike Uibopuu sihtkapitali preemia parimale Lõune-Eesti naiskoorile

Vaike Uibopuu  sihtkapitali preemiale saab kandideerida Lõuna-Eestis (Tartumaa, Viljandimaa, Jõgevamaa, Põlvamaa, Valgamaa ja Võrumaa) oma tegevuse ja saavutustega silma paistnud naiskoor.

 Ankeete oodatakse 1. novembriks 2011.a. Tartu Kultuurkapitali elektroonselt nimelise stipendiumi ankeedil.   Taotleja-koor peab omama iga-aastast kontserttegevust ning kvalifitseeruma ja osa võtma üleriiklikest laulupidudest. Mitme taotluse korral, kus mitu koori vastavad esitatavatele tingimustele on eelistatud koor, kes on saavutanud Naislaulu Seltsi poolt korraldataval viimasel konkursil parema koha.  

Ettepanekuid võivad teha nii maakonnad, koorid, organisatsioonid kui üksikisikud. Stipendium dirigendile või toetus koorile makstakse iga-aastaselt kordamööda. 2010.aastal pävis stipendiumi dirigent Saidi Tammeorg.

Statuut

Preemia suurus 350 eurot.

Vaike Uibopuu sihtkapitali preemia saaja kuulutatakse välja Tartu ja Tartumaa naiskooride laulupäeval 19.11.2011 Tartu Ülikooli aulas.

 Info Vaike Uibopuu sihtkapitali haldajalt Tartu Kultuurkapitalist tel 7441500 või

kultuurkapital@raad.tartu.ee

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.