Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja Tartu Kultuurkapital kuulutavad välja PAI tervisedendusliku projekti stipendiumi konkursi!

Kas tahaksid ühiskonnaelus kaasa lüüa ja suurendada inimeste terviseteadlikkust? Kas Sul on põnevaid ideid, kuid puuduvad vahendid nende elluviimiseks? Sinu poolt ideed ja teostus ning meie aitame rahaliste vahenditega!

Stipendiumi eesmärgiks on toetada ning väärtustada kogukonnale suunatud teenuseid, mis aitavad läbi teaduspõhise info jagamise suurendada inimeste terviseteadlikkust.

Kandideeri üksi või pane kokku toetav meeskond, kellega saate ellu viia mõne ürituse, huvitava tunni või luua hoopis õppematerjale! Eelistatud teemad on alkohol & uimastite kahjulikkus, vaimne tervis, seksuaaltervis, kehaline aktiivsus ning eelkooliealiste terviseteadlikkus. Oodatud on ka kõik teised ideed! Kasutada võib ka ideid, mida oled juba teinud (näiteks oled käinud lasteaedades kätepesu õpetamas), aga sooviksid seda ideed nüüd arendada.

Kõige paremad ideed saavad elluviimiseks PAI stipendiumi!

Konkursi tingimused ja lisainfo on leitavad siit.

Kandideerimine toimub ja taotlusvormiga on võimalik tutvuda: https://linnaportaal.tartu.ee (Valida PAI stipendium Kultuurkapitali alt)

Lisaküsimuste ja abi korral pöördu julgelt koostöö ja teenuste koordinaatori poole Silva-Sille Silgu, silvasillesilgu@nooruse.ee, tel 7370207, kab 117

Kandideerimise tähtaeg on: 06.04.2024