TARTU KULTUURKAPITAL KUULUTAB VÄLJA LASTE ANDE ARENGU FONDI, PRISTISE NOORTE TURVALISUSE FONDI JA V.FISCHMANNI SIHTKAPITALI STIPENDIUMIKONKURSID

TARTU KULTUURKAPITAL KUULUTAB VÄLJA LASTE ANDE ARENGU FONDI, PRISTISE NOORTE TURVALISUSE FONDI JA V.FISCHMANNI SIHTKAPITALI STIPENDIUMIKONKURSID

 Taotluste esitamise tähtaega 6. detsember 2022 .

  • Laste ande arengu fond (LAAF)

Asutatud 1996. aastal Saku Õlletehase AS ja Vanemuise Seltsi poolt sooviga aidata kaasa laste ande arengule Tartu linnas.

Stipendiumid määratakse alla 18-aastastele isikutele, kes omavad silmapaistvaid tulemusi kultuuri, hariduse või spordi valdkonnas.

Välja antavate stipendiumide arvu ja suuruse otsustab komisjon saabunud taotluste alusel. Stipendiumi fondi suuruseks on 1000  eurot. Stipendiumi statuut SIIT.

 

  • AS Pristise Koolinoorte turvalise arengu sihtkapital

Asutatud 2000. aastal AS Pristis poolt sooviga toetada Tartu koolinoorte võimalusi turvaliseks vabaaja veetmiseks.

Välja antavate stipendiumide arvu ja suuruse otsustab komisjon saabunud taotluste alusel. Stipendiumi fondi suuruseks on 600  eurot. Stipendiumi statuut SIIT.

 

  • Vilhelm Fischmanni sihtkapital

Asutatud 1997.aastal Vilhelm Fischmanni poolt perekond Fischmanni mälestuseks.

Stipendiumid määratakse loominguliseks tegevuseks arhitektuuri, klassikalise muusika ja spordi valdkonnas.

Välja antavate stipendiumide arvu ja suuruse otsustab komisjon saabunud taotluste alusel. Stipendiumi fondi suuruseks on 1400  eurot. Stipendiumi statuut SIIT.

Stipendiumid antakse välja nimeliste allfondide põhikapitalidelt teenitud investeeringutulude arvelt.

Stipendiumidele kandideerimiseks tuleb esitada Tartu taotluste esitamise ja menetlemise infosüsteemi kaudu nimelise stipendiumi taotlemise ankeet koos vastava konkursi statuudis nõutavate lisadega.

E-ankeet asub SIIN.

Lisainfo tel. 744 1500, e-meil kristjan.silm@kultuurkapital.ee